KONST / Litografier / Serigrafi 12931080
nr 1293 1080
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Skolgården". Signerad, numrerad 388/400, daterad -01. Serigrafi, oramad, bladets mått: 45x55 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:20:48
25/11 19:50:59
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
25/11 19:51:19
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg